Soft Xpansion Ukraine посилює свій офіс у Вінниці – soft Xpansion Ukraine
Get a consultation: +380 43 250-71-40
Call back
Soft Xpansion Ukraine посилює свій офіс у Вінниці

 

Розвиток офісу Soft Xpansion Ukraine у Вінниці в першу чергу вилилося в істотне збільшення обчислювальних потужностей і розвитку ІТ-структури компанії. Проведена модернізація серверного парку і мережевої інфраструктури. Нове сучасне програмно-апаратне забезпечення отримали провідні підрозділи по розробці і впровадженню проектів з електронного документообігу і архіву, створення портальних рішень і виконання інтеграційних проектів. Окремо була модернізована і тестова лабораторія компанії. Це дозволить компанії реалізовувати найскладніші сценарії тестування як в рамках власних проектів, так і при виконанні замовних рішень з розробки та тестування стороннього програмного забезпечення.

«Необхідність в посиленні нашого офісу у Вінниці пов’язана в першу чергу з збільшеною кількістю виконуваних нами проектів, – зазначає Едуард Продедовіч, генеральний директор компанії, – Кожен проект для його якісної реалізації вимагає виконання нами цілого комплексу дій: програмної розробки, виконання функціонального і навантажувального тестування , створення проектних баз даних і багато іншого. Тепер наші потужності дозволяють не тільки забезпечити поточні потреби, але забезпечують значний резерв для майбутніх проектів ».

У зв’язку із зростанням реалізованих проектів, Софт Експаншен ​​Україна також значну увагу приділяє поповненню штату співробітників висококваліфікованими фахівцями: розробниками, програмістами, тестувальниками і ін. В даний час штат компанії постійно розширюється. Велика увага Soft Xpansion Ukraine традиційно приділяє підвищенню кваліфікації своїх фахівців, які на постійній основі проходять навчання і сертифікацію у провідних виробників програмного забезпечення.