Soft Xpansion Ukraine прийняла участь в конференції «ІКТ на підтримку реформам з децентралізації в Україні» – soft Xpansion Ukraine
Get a consultation: +380 43 250-71-40
Call back
Soft Xpansion Ukraine прийняла участь в конференції «ІКТ на підтримку реформам з децентралізації в Україні»

 

Конференція «ІКТ на підтримку реформам з децентралізації в Україні» відбулась 17 березня 2016 року у м. Львові за підтримки уряду Швеції в особі Шведського агентства міжнародної співпраці і розвитку (SIDA), Міністерства закордонних справ Естонії та естонської неурядової організації «Академія електронного урядування». Учасниками конференції стали представники державних установ і органів місцевого самоврядування, донорські організації, експерти в галузі електронного урядування.

Одним з основних напрямків роботи конференції стало розповсюджування кращих практик і результатів, отриманих в сумісних шведсько-естонських проектів в Україні.

Так компанія Soft Xpansion Ukraine разом з Львівською міською радою представили практичні результати проекту по впровадженню системи електронного документообігу. У рамках сумісного виступу учасникам конференції було продемонстровано функціональні можливості автоматизації документообігу і Центру надання адміністративних послуг,  представлено методологію впровадження, яка дозволило розробити і впровадити систему у стислі строки.

Окремо представники Soft Xpansion Ukraine і Львівської міської ради звернули увагу на те, що впроваджена система виходить за рамки звичайної СЕД і на базі єдиної платформи автоматизує низку функцій управління установою: ведення особистого прийому громадян посадовцями, планування подій і резервування необхідних ресурсів, ведення кадрового обліку. Це робить впроваджену систему більш зручною до використання, адміністрування і інтеграції до неї нових сучасних ІТ-сервісів.

Запис виступів учасників конференції розташована на каналі «Youtube» – https://www.youtube.com/watch?v=iV4OsmEH4_w

Більш детальну інформацію про впроваджену систему електронного документообігу можна отримати звернувшись по електронній пошті pidenko@sx-ua.com, або за телефонами (097) 388 70 75, (050) 211 29 19