Soft Xpansion Ukraine розробила СЕД для чотирьох державних установ України – soft Xpansion Ukraine
Get a consultation: +380 43 250-71-40
Call back
Soft Xpansion Ukraine розробила СЕД для чотирьох державних установ України

 

Компанія Soft Xpansion Ukraine завершила роботи по розробці і впровадженню Системи електронного документообігу для Львівської міської ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, міських рад  Івано-Франківська та Калуша.

Роботи було виконано в рамках міжнародного проекту «Підтримка електронного управління в Україні» за фінансової допомоги уряду Швеції в особі Шведського Агентства міжнародної співпраці і розвитку «Sida» та за участю естонської неурядової організації «Академія електронного урядування».

Особливістю розробленої системи є автоматизація в рамках однієї платформи різноманітних функцій діяльності організації: документообіг, взаємодія з громадянами, менеджмент, тощо. Це з однієї сторони суттєво поліпшує роботу працівників установ, а з іншої полегшує обслуговування і адміністрування системи, що в результаті скорочує фінансові витрати.

Впроваджена система забезпечує прозоре, контрольоване і кероване виконання автоматизованих процесів вхідних документів, вихідних документів, внутрішньої кореспонденції, організаційно-розпорядчих документів, обробки звернень громадян, формування електронного архіву документів, тощо.

Також в системі було реалізовано функціонал ЦНАП, призначений для автоматизації дій по прийому заяв на надання адміністративних послуг, їх обробки, і видачі кінцевих документів.

Для підвищення зручності роботи і загального ефекту від використання системи, було розроблено додатковий функціонал управління установою, який на сьогодні включає:

  • Особистий прийом громадян посадовцями: дозволяє планувати прийом громадян, відстежувати історію звернень, накладати резолюції і контролювати виконання доручень
  • Календар подій: функція підтримки планування заходів і резервування різних організаційних ресурсів для цих заходів (приміщення, обладнання, тощо)
  • Кадри: призначений для автоматизованого ведення кадрового обліку

При тому, що система використається не так давно, вже розроблені плани щодо розвитку її функціоналу, інтеграції з іншими інформаційними системами і підключення сучасних ІТ-сервісів.