Soft Xpansion Ukraine впроваджує електронний документообіг в Хмельницькій міській раді – soft Xpansion Ukraine
Get a consultation: +380 43 250-71-40
Call back
Soft Xpansion Ukraine впроваджує електронний документообіг в Хмельницькій міській раді

 

Компанія Soft Xpansion Ukraine завершила проект з впровадження СЕД на базі платформи Docsvision у виконавчому комітеті Хмельницького міської ради.

Запроваджене рішення побудоване на власній розробці Soft Xpansion Ukraine на платформі Docsvision, яка призначена спеціально для органів місцевого самоврядування України та враховує вимоги чинного законодавства: Закону України «Про звернення громадян», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Ради міністрів Автономної республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади »та ін.

У складі впровадженого рішення реалізовані спеціальні настройки:

  • Канцелярія виконавчого комітету;
  • Модуль «Звернення громадян»;
  • Модуль узгодження рішень міського голови та виконавчого комітету;
  • Набір типових звітів.

В ході реалізації проекту були виконані впровадження та налаштування системи під організаційну структуру виконавчого комітету, заведені необхідні довідники, налаштовані права доступу і заміщення, проведено навчання ключових користувачів, розроблені інструкції користувача та адміністратора і т.д.

Надалі планується розширення кількості ліцензій Docsvision і інтеграція з іншими інформаційними системами виконавчого комітету (зокрема з порталом установи).

«Впровадження системи електронного документообігу – це практична реалізація політики керівництва Виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо впровадження сучасних технологій для підвищення ефективності діяльності виконкому, – зазначає Людмила Черевченко, керуюча справами виконавчого комітету, керівник проекту з боку Замовника, – Робота з документами – це важлива складова в діяльності органів місцевого самоврядування. І завдяки запровадженій системі обробка документів, запитів, звернень, завдань і т.д. буде проходити більш ефективно, якісно і в більш короткі терміни ».

Едуард Продедовіч, генеральний директор компанії Soft Xpansion Ukraine: «Для нашої компанії цей проект – підтвердження правильності прийнятого свого часу рішення зробити адаптацію системи Docsvision для державного сектора України. Проект в Хмельницькому, інтерес інших органів місцевого самоврядування дозволяють нам прогнозувати нові проекти в 2014 році з впровадження рішення, яке в нашій компанії ми умовно називаємо «Виконавчий комітет на базі платформи Docsvision».